اگر با کلیک بر روی این مقاله به پایان رسید ، یک حدس وحشی را پیش می برم و فرض می کنم که به رشد اکانت اینستاگرام خود اهمیت می دهید. "چگونه می توانیم در اینستاگرام دنبال شویم؟" سوالی در ذهن هر بازاریاب است.

متأسفانه ، اکثر مقالات چاپ شده در این موضوع یا بسیار مبهم و یا کاملاً خاص هستند و عمدتاً یک زن و شوهر از ایده های کم اثر و / یا کاملاً وقت گیر را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، این استراتژی های رشد پیروان

اینستاگرام تقریباً باید هر روز به روزرسانی شوند. اینستاگرام الگوریتم رتبه بندی خود را بروزرسانی می کند - شانس خوبی وجود دارد که نکات به اشتراک گذاشته شده در سال 2017 قدیمی باشد ، زیرا خوب ، اینستاگرام در 2 گذشته گذشته خیلی تغییر کرده است. سال ها.

من [gettinggrowth] الان چند سال است که

بازاریابی اینستاگرام را انجام می دهم. در طی این مدت ، من مقادیر مسخره ای از روش های مختلف را برای رشد حساب های مین و مشتری های خودم آزمایش کردم.

از طریق این تجربیات ، من مجموعه ای از راه های جهانی و مؤثر را برای جذب دنبال کننده در اینستاگرام گردآوری کرده ام. در تلاش های من برای سازماندهی آنها به طریقی ، من به این راهنمای گام به گام برای رشد یک پایگاه پیروان ، به طور خاص: جاده ای به 20k رسیدم.

اما قبل از شروع کار ، زمان آن است که یک بررسی سریع واقعیت انجام شود: یک استراتژی گلوله های نقره ای که به طور ناگهانی شما را به علامت 1k ، 10k یا 20k سوق خواهد داد ، وجود ندارد.

وقتی نوبت به دست آوردن دنبال کنندگان در اینستاگرام می رسد ، زمان بندی همه چیز است. بله ، مجموعه ای از فعالیت ها وجود دارد که می توانید برای افزایش موارد زیر انجام دهید. با این حال ، ناگهان رفتن به سرعت کامل با همه آنها منجر به چیز قابل توجهی نخواهد شد ، زیرا اثر هر عمل پس از رسیدن به یک نقطه عطف پیروان خاص تغییر می کند.

ربات ایزی گرام

به عنوان مثال ، در حالی که شما 10 دنبال کننده دارید ، نمی توانید یک فریاد بانکی برای 100 دلار از یک تأثیرگذار بزرگ به حساب خود بخرید. بله ، شما ممکن است برخی از دنبال کنندگان آن را دریافت کنید ، اما قیمت هر دنبال کننده غیر منطقی زیاد خواهد بود. بسیار مؤثرتر خواهد بود وقتی از قبل در اینستاگرام هویت نیرومندی برقرار کرده اید و به دنبال سرعت بخشیدن به اثر گلوله برفی هستید.

خوب ، با کمال احتیاط ، بگذارید به راهنمای واقعی برویم: چگونه در اینستاگرام دنبال شویم .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها